اینتر نماینده اش را به منچستر فرستاد؛ فرمول جدید نراتزوری برای جذب لوکاکو

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، باشگاه اینتر برای خرید مهاجم بلژیکی منچستریونایتد یک قدم دیگر برداشت.

اینتر نماینده اش را به منچستر فرستاد؛ فرمول جدید نراتزوری برای جذب لوکاکو

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، باشگاه اینتر در کوششی جدید برای جذب روملو لوکاکو از منچستریونایتد پیشنهاد تازه ای ارائه داد. با وجود افزایش پیشنهاد نراتزوری به 70 میلیون یورو هنوز یک مانع بزرگ بر سر راه انتقال این بازیکن ملی پوش به جوزپه مه آتزا وجود دارد که آن درخواست اینتر برای پرداخت این رقم در سه قسط است که آخرین قسطش سال 2021 خواهد بود.

با گره خوردن روند مذاکرات، پیرو اوسیلیو، مدیرورزشی باشگاه اینتر روز گذشته (چهارشنبه) به لندن سفر کرد تا به طور مستقیم با نمایندگان باشگاه منچستریونایتد وارد مذاکره گردد.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، پیشنهاد اینتر به این شکل است که لوکاکو را برای دو سال از منچستریونایتد قرض بگیرد و در انتها این دو سال ملزم به خرید او خواهد بود و در آن موقع هم سومین قسط خرید این بازیکن را بپردازد.

اولین قسط خرید لوکاکو 10 میلیون یورو است که بلافاصله پس از ورود او به این تیم پرداخت خواهد شد. قسط دوم 30 میلیون یورو است که سال 2020 پرداخت می گردد و آخرین قسط هم 30 میلیون یورو است که در تابستان سال 2021 پرداخت می گردد.

با توجه به اینکه منچستریونایتد پیش از این بر پرداخت یکجا و کامل رقم خرید لوکاکو تأکید داشته، باید دید که آیا این باشگاه پیشنهاد جدید نراتزوری را خواهد پذیرفت یا کوشش خواهد نمود که برای دریافت رقمی بزرگتر وارد مذاکره گردد.

لوکاکو پیش از این اعلام نموده که می خواهد به تیم آنتونیو کونته ملحق گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اینتر نماینده اش را به منچستر فرستاد؛ فرمول جدید نراتزوری برای جذب لوکاکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر نماینده اش را به منچستر فرستاد؛ فرمول جدید نراتزوری برای جذب لوکاکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید