بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: در اولین تجربه بین المللی خیلی موارد برای ما در حال روشن شدن است

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با اشاره به اردوی این تیم در پرتغال گفت: این اردو به ما جوان ها یاری نموده تا خود را با شرایط تیم ملی وفق بدهیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: در اولین تجربه بین المللی خیلی موارد برای ما در حال روشن شدن است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی شیرمحمدی، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درباره تفاوت سطح برگزاری اردوهای داخلی و خارجی گفت: بدون شک تفاوت ها زیاد است. ما جوان های تازه دعوت شده به تیم ملی در اردوی پرتغال با یک شرایط و سازماندهی کاملاً جدید روبه رو شده ایم که پیش از این تجربه رویارویی با آن را نداشتیم.

وی ادامه داد: به نظرم این اردو به طور ویژه ای به ما جوان ترها یاری می نماید، چراکه بزرگ ترهای تیم از تجربه بالایی برخوردارند، اما برای ما که این اردو نخستین تجربه بین المللی مان به شمار می رود، بسیاری از موارد در حال روشن شدن است.

ملی پوش جوان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم به خوبی جواب اعتماد کادرفنی را بدهیم. مارکو اوکتاویو و عباس هاشم پور توجه خیلی زیادی روی تمام جزئیات دارند و موارد بسیار زیادی را در تمرینات به ما گوشزد می نمایند، به همین دلیل می خواهیم جواب اعتمادشان به ما جوان ها را با عملکرد خوب مان در مسابقات بدهیم و جبران کنیم.

شیرمحمدی درباره تأثیر بازی های درون اردویی در پرتغال تأکید کرد: در کنار بازیکنان بزرگی در تیم ملی مشغول انجام بازی های دوستانه هستیم. پیش از این برای بازی ها استرس خاصی داشتیم، اما در حال حاضر حس می کنیم که روزبه روز بیشتر در حال وفق پیدا کردن با شرایط و سطح تیم ملی هستیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هدف کلیه اعضای تیم رسیدن به موفقیت است. خوشبختانه انگیزه بسیار زیادی در تیم وجود دارد و امیدوارم در مسابقات جام بین قاره ای به بازیکنان بزرگ تیم یاری کنیم تا به هدف اصلی مان برسیم. البته مسابقات جام بین قاره ای بسیار سخت خواهد بود، اما می خواهیم با عملکردمان در این رقابت ها سربلند باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: در اولین تجربه بین المللی خیلی موارد برای ما در حال روشن شدن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: در اولین تجربه بین المللی خیلی موارد برای ما در حال روشن شدن است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید