برانکو: امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم

برانکو که از نمایش بازیکنانش راضی بود بعد از بازی از آنها تشکر کرد.

برانکو: امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم

به گزارش خبرنگاران ،برانکو بعد از شکست یک بر صفر مقابل الدحیل در نشست خبری گفت:به بازیکنانم افتخار می کنم آنها صدرصد کوشش و سعی خود را انجام دادند. امروز نهایت کوشش خودشان را کردند.ما مقابل الدحیل بازی کردیم که یکی از بهترین تیم های آسیا است و امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم.

ایوانکوویچ در مورد اینکه با توجه به باخت یک بر صفر پرسپولیس چقدر شانس صعود دارید، گفت:همانطور که گفتم الدحیل از قوی ترین تیم های آسیا است اما ان شاءالله در تهران نتیجه بهتری می گیریم زیرا از یار دیگرمان که هواداران مان هستند انتظار داریم تا با تماشاگرانی که بیش از 80 هزار نفر هستند بتوانیم نتیجه مطلوب تری بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با روش 2-4-4 لوزی مقابل الدحیل دست به ریسک زدید، گفت: بازی های قبلی الدحیل را دیده بودم دنبال نقطه ضعف های این تیم بودم اما این تیم نقطه ضعفی نداشت تیم خیلی قدرتمندی است اما پرسپولیس هم تیمی است که 40 میلیون نفر طرفدار دارد. لیگ قهرمانان آسیا در این دوره بسیار سخت بود زیر تیم آسانی در آسیا وجود ندارد همه تیم ها قوی هستند ولی ما احتیاج به ریسک داشتیم و ریسک را همانطور که گفتید انجام دادیم. ولی نشان دادیم که در هر دو سیستم می توانیم خوب باشیم. بله اشتباهاتی وجود داشت، اجرای غلط هم وجود داشت و این مسائل طبیعی است و در هر بازی ممکن است اتفاق بیفتد.

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو: امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید