برانکو: داور باید برای ما 3 پنالتی می گرفت نه یکی!، برای برد به جم می رویم، بودیمیر قرارداد دارد و عملاً باید بماند

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش در دیدار پیش رو مقابل پارس جنوبی جم با هدف کسب سه امتیاز به میدان می رود.

برانکو: داور باید برای ما 3 پنالتی می گرفت نه یکی!، برای برد به جم می رویم، بودیمیر قرارداد دارد و عملاً باید بماند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل ماشین سازی در نشست خبری گفت: همان طور که قبلاً هم گفتم، قهرمانی لیگ با آخرین سوت داور در آخرین بازی معین خواهد شد. این اتفاق نیز خواهد افتاد. متأسفانه از فرصت ها استفاده نکردیم که قهرمانی مان امروز مسجل گردد، اما از بازیکنانم ایرادی نمی توانم بگیرم و باید از آنها بابت توان، کوشش و اراده ای که در این بازی به خرج دادند، تشکر کنم. امروز هم به خاطر طرفداران مان متأسفم که با تمام توان ما را تشویق کردند، اما نتوانستیم آنها را مسرور کنیم و با هم قهرمانی را جشن بگیریم. طبیعی است که بازی با پارس جنوبی در انتظار ماست و در آن بازی قهرمان معین خواهد شد.

در فوتبال همواره بهترین ها برنده نمی شوند

وی ادامه داد: در این بازی تسلط کاملی داشتیم. ماشین سازی یک ضربه به سمت دروازه داشت که گل شد. ما 19 ضربه به سمت دروازه داشتیم، 70 درصد مالک توپ بودیم و 11 موقعیت گل ایجاد کردیم. بقیه آمار را هم نمی گویم. با این حال فوتبال است و همواره بهترین ها برنده نمی شوند.

مشکل اصلی ما این است که موقعیت های زیادی را از دست می دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که تیمش در هفته های پایانی لیگ مساوی های پی درپی داشته است و شاید اگر یک بازی را هم برده بود اکنون قهرمانی اش مسجل شده بود، اما چرا به این مساوی ها تن دادند، گفت: بله، با شما موافقم، اما برنامه ما فشرده بود. ما بازی با ذوب آهن، سپاهان و ماشین سازی را داشتیم. همین طور با تراکتورسازی هم بازی کردیم. به لحاظ نتیجه گیری خوب عمل کردیم، اما شاید یک برد قهرمانی مان را مسجل می کرد و حتی برد در بازی امروز هم می توانست ما را به قهرمانی برساند، اما موقعیت های زیادی را از دست دادیم که این مشکل اصلی ماست.

بودیمیر قرارداد دارد و عملاً باید بماند

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس در نیم فصل امتیازهای زیادی جمع آوری کرد که این تیم را همچنان به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نگه داشته است، اما در نیم فصل دوم در حالی بودمیر برای یاری به این تیم جذب شد که نتوانست انتظارات را برآورده کند و آیا او فصل آینده هم در پرسپولیس می ماند یا نه، گفت: بله، آقای بودیمیر را آوردیم تا گل بزند، اما متأسفانه با مصدومیت هایی که عارض شد، مشکل داشت و نتوانست در همه بازی ها حضور داشته باشد. پنالتی امروز را او گرفت و یکی دو صحنه دیگر هم بود که داور سوت نزد. باید فیلم بازی را ببینیم، اما به این سادگی نیست که یک شبه همه چیز سر جای خودش بیاید. تیم ما با او و بدون او شرایط متفاوتی دارد و او یک سال دیگر قرارداد دارد که عملاً باید بماند، مگر اینکه تغییری ایجاد گردد.

داور باید برای ما 3 پنالتی می گرفت نه یکی!

وی در واکنش به اعتراض هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی و محمد رضا مهاجری، سرمربی این تیم به روند داوری و اینکه معتقد بودند پنالتی پرسپولیس درست نبوده است، گفت: خواهشم این است که فیلم را ببینید. چیزی که من از بازیکنان شنیدم، فقط یک پنالتی نبود، سه پنالتی بود. خیلی علاقه دارم که بازی را ببینند.

یک امتیاز هم برای قهرمانی ما کافی است اما برای برد به جم می رویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه او در آستانه کسب سومین قهرمانی پیاپی است و با کسب این قهرمانی می تواند از رکورد استانکو با دو قهرمانی پیاپی عبور کند، اما شاید خیلی ها شرایط امروز تیم او را مانند سه فصل پیش می دانند که پرسپولیس با تفاضل گل قهرمانی را از دست داد و آیا خود او نگران این مسئله نیست، گفت: اکنون موقعیت ما خیلی بهتر است، علی رغم اینکه سپاهان تفاضل گل بهتری نسبت به ما دارد. با اینکه ما برای برد به جم می رویم، اما یک امتیاز هم برای قهرمانی مان کافی است. می دانیم شرایط مان سخت خواهد بود و خیلی شرایط سختی خواهیم داشت، اما فوتبال همین است و هیچ چیزی آسان نیست.

علیپور امروز خیلی خوب بود!

برانکو درباره یک فصل پرفشار که حضور در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بوده است و اینکه آیا احساس نمی کند در این فصل پرفشار علیپور خسته شده و احتیاج به استراحت دارد و آیا نمی توانست به جای او از عالیشاه استفاده کند، توضیح داد: بله، خستگی وجود دارد، اما علیپور امروز خیلی خوب بود. نمی گردد انتظار داشت تمام مدت 10 بازیکن در 18 قدم باشند و بازیکن بتواند مؤثر واقع گردد. عالیشاه هم مهاجم نیست و هافبک است. او مقابل تراکتورسازی و پاختاکور بازی کرد، اما این پست اصلی او نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برانکو: داور باید برای ما 3 پنالتی می گرفت نه یکی!، برای برد به جم می رویم، بودیمیر قرارداد دارد و عملاً باید بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: داور باید برای ما 3 پنالتی می گرفت نه یکی!، برای برد به جم می رویم، بودیمیر قرارداد دارد و عملاً باید بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید