تاثیر معنادار محدودیت تردد در فاصله زمانی 21 تا 4 صبح در کنترل کرونا

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، تهران (پانا) - دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی کرونا با تاکید بر اینکه با اجرای طرح جامع محدودیت های هوشمند، فرایند بیماری کرونا در کشور به سمت کنترل و مهار، حرکت می نماید؛ گفت: با اجرای طرح جامع و اعمال محدودیت ها تعداد شهرهای قرمز کاهش یافته است.

تاثیر معنادار محدودیت تردد در فاصله زمانی 21 تا 4 صبح در کنترل کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین قاسمی در خاتمه چهل و هشتمین نشست کمیته انتظامی و امنیتی ستاد مقابله با کرونا که در سالن پیامبر اعظم (ص) در محل وزارت کشور با حضور نمایندگان دستگاههای مربوط برگزار گردید؛ با اشاره به اینکه فرایند بیماری کرونا در کشور با همت مسئولان و رعایت مردم، اصناف و کسبه نسبت به هفته گذشته در شرایط بهتری قرار گرفته است؛ گفت: از شروع طرح جدید مقابله با کرونا حدود 10 روز می گذرد و خوشبختانه فرایند، نشان گر مدیریت بیماری در سراسر کشور است.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا با تاکید بر اینکه امید داریم با ادامه این فرایند و افزایش همکاری مردم، بتوانیم به شرایط مطلوب و ایده ال مورد نظر برسیم؛ توضیح داد: گزارش های دریافتی از استان ها گویای رعایت متوسط حدود 85 درصد پروتکل های بهداشتی نظیر زدن ماسک؛ حفظ فاصله گذاری اجتماعی و اجتناب از حضور در دورهمی ها است که انتظار می رود با همت هموطنان عزیز به بالای 90 درصد برسد.

قاسمی همچنین با اشاره به اهمیت طرح محدودیت تردد از ساعت 21 تا 4 صبح گفت: اجرای این طرح یاری بزرگی در کاسته شدن از دورهمی های شبانه و ترددها داشته که خود این امر تاثیر معناداری در کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در کشور داشته است.

وی همچنین گفت: با رعایت هدفمند پروتکل ها از سوی مردم و کسبه ها امروز شاهد این هستیم که تعداد شهرهای قرمز در کشور کم شده است.

قاسمی یادآور شد: البته در صورت عدم رعایت محدودیت ها و افزایش تعداد مبتلایان، شرایط شهرها به لحاظ قرمز، نارنجی و زرد برگشت پذیر است و برای همین ضروری است، مردم عزیز کماکان رعایت پروتکل ها را به عمل آورند تا بر این بیماری غلبه نماییم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تاثیر معنادار محدودیت تردد در فاصله زمانی 21 تا 4 صبح در کنترل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر معنادار محدودیت تردد در فاصله زمانی 21 تا 4 صبح در کنترل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید