تدوین برنامه 100 هفته ای در شورای فناوری اطلاعات، انتشار سند دولت هوشمند پس از نهایی شدن

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات با بیان اینکه هنوز برنامه ریزی 100 هفته ای این شورا تنظیم نشده است، گفت: سند دولت هوشمند با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی تدوین شده، اما هنوز به مرحله انتشار نرسیده است.

تدوین برنامه 100 هفته ای در شورای فناوری اطلاعات، انتشار سند دولت هوشمند پس از نهایی شدن

رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ سلامتی و تناسب اندام با اشاره به این که هنوز برنامه ریزی 100 هفته ای این شورا تنظیم نشده است، گفت: پیش از این به عنوان هماهنگ کننده در سازمان فناوری اطلاعات حضور داشتم ودر پست جدید نیز همین نقش را در بین دستگاه های اجرایی ایفا می کنم، به همین منظور باید دستورکاری را که وزیر فناوری اطلاعات معین نموده و بر اساس مطالبه گری است را آنالیز و برای هماهنگی با دستگاه های اجرایی برنامه ریزی هایی داشته باشیم.

وی اضافه نمود : به طور قطع وظیفه اصلی ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و شورای اجرایی فناوری اطلاعات و مطالبه گری از حوزه توسعه کاربری فناوری اطلاعات در تمام کشور است، این مطالبه گری را به یاری همکاران در نهادهای متولی به انجام می رسانیم.

باقری اصل ادامه داد: کوشش می کنیم تا هم از کارشناسان دستگاه های اجرایی و هم از مردم گزارش های باکیفیت تر و بهتری دریافت کنیم. البته این موضوع که هنوز برنامه 100 هفته ای این شورا تنظیم نشده باعث می گردد تا این موضوع را اولویت قرار دهیم.

دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات در انتها اعلام کرد: سند دولت هوشمند با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی تدوین شده، اما هنوز به مرحله انتشار نرسیده است و به دنبال این هستیم هرچه سریع تر این سند را نهایی کنیم.

انتهای پیغام /

منبع: خبرگزاری فارس

به "تدوین برنامه 100 هفته ای در شورای فناوری اطلاعات، انتشار سند دولت هوشمند پس از نهایی شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین برنامه 100 هفته ای در شورای فناوری اطلاعات، انتشار سند دولت هوشمند پس از نهایی شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید