تمامی پرداخت های کرایه های اتوبوس در شیراز الکترونیکی می گردد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، نواب قائدی در کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به سازمان حمل و نقل مسافر تکلیف گردیده است تا انتها سال 97 پرداخت نقدی در اتوبوسها حذف و همه پرداختها به صورت الکترونیکی صورت گیرد که در راستای دسترسی آسانتر مسافران به کارت بلیط تمهیداتی برای ارائه کارت بلیط در اتوبوسها به مسافران صورت گیرد.

تمامی پرداخت های کرایه های اتوبوس در شیراز الکترونیکی می گردد

قائدی با اشاره به اینکه شیراز به عنوان نخستین شهر در کشور بوده که خصوصی سازی اتوبوسرانی را انجام داده است ،گفت: الگوی خصوصی سازی سیستم اتوبوسرانی و فرآیند نظارتی آن با محوریت شرکتهای بخش خصوصی اصلاح می شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در سال دوم کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورا، به منظور استفاده بهینه از نظرات متخصصان و کارشناسان، دو کمیته عمران و کمیته حمل و نقل و ترافیک در این کمیسیون تشکیل گشته است که در ان افراد متخصص به آنالیز کارشناسی طرح ها و لوایح می پردازند.

رئیس کمیسیون عمران،حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز تاکید نمود: اصلاح و مشخص نرخ پارکینگهای عمومی سطح شهر نیز در دستور کار جلسه نهاده شد.

وی اضافه نمود: بر این اساس نرخ توقف خودروهای سبک و سنگین در پارکینگ های مسقف و روباز سطح شهر مشخص گشت و تمامی پارکینگ های عمومی سطح شهر ملزم به رعایت آن می باشند.

قائدی توضیح داد: آنالیز درخواست شهروندی مبنی بر برطرف مشکل ترافیکی ناشی از تجمیع کاربری های ترافیک زا در خیابان سروناز واقع در شهرک گلستان نیز از موضوعات مطرح گشته در کمیسیون بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمامی پرداخت های کرایه های اتوبوس در شیراز الکترونیکی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی پرداخت های کرایه های اتوبوس در شیراز الکترونیکی می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید