تورونتو برای نخستین بار به فینال NBA رسید

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، تیم تورونتو رپتورز با پیروزی مقابل میلواکی باکس برای نخستین بار به فینال لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا رسید.

تورونتو برای نخستین بار به فینال NBA رسید

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، تیم تورونتو رپتورز با پیروزی 100 بر 94 مقابل میلواکی باکس در بازی ششم فینال کنفرانس شرق برای برای نخستین بار به فینال لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا رسید.

رپتورز در سال 1995 وارد NBA شده است و این برای نخستین بار است که فینال لیگ در خارج از خاک آمریکا و در سالن اسکاتیا بانک شهر تورونتو برگزار می گردد.

کاوای لنارد در بازی صبح امروز، ستاره تیمش بود و 27 امتیاز و 17 ریباند برای رپتورز داشت تا این تیم در حالی که 15 امتیاز از میلواکی عقب بود در نهایت برنده سری بازی های فینال کنفرانس شرق با نتیجه 4 بر 2 گردد. یانیس آنتتوکنمپو نیز 21 امتیاز و 11 ریباند برای میلواکی داشت.

63.1 درصد شوت های لنارد در مرحله پلی آف لیگ وارد سبد حریفان شده است و جالب اینکه تنها لبران جیمز و کریم عبدالجبار در تاریخ لیگ، چنین آماری دارند.

ماسای اوجیری، رئیس نیجریه ای-آمریکایی تیم تورونتو بعد از این بازی گفت: لنارد بهترین بازیکن لیگ است و ما خوشحالیم که او را در تیم تورونتو در کنار خود داریم.

تورونتو در فینال به مصاف گلدن استیت خواهد رفت و نخستین بازی دو تیم در کانادا برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تورونتو برای نخستین بار به فینال NBA رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورونتو برای نخستین بار به فینال NBA رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید