دومین جلسه کارگروه فینال آسیایی پرسپولیس برگزار شد

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، باشگاه پرسپولیس دومین جلسه کارگروه مدیران این باشگاه را برای حضور بهتر سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 برگزار کرد.

دومین جلسه کارگروه فینال آسیایی پرسپولیس برگزار شد

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، دومین جلسه کارگروه مدیران باشگاه برای حضور هر چه بهتر تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا برگزار شد.

این جلسه به ریاست جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه و عضویت معاونت اجرایی، مدیر بین الملل، مدیر مالی، مدیر روابط عمومی، مدیر اداری و پشتیبانی، مدیر ورزشی و کادر پزشکی باشگاه و همچنین با همکاری بخش بین الملل فدراسیون فوتبال، برای ایجاد فضای حمایتی و پشتیبانی کامل از تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 برگزار شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ سلامتی و تناسب اندام بخوانید. (کلیک کنید)

تسهیل امور سفر به قطر، بررسی شرایط تیم قبل از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ایجاد امکانات در بالاترین سطح کیفیت ممکن در دوحه و... در دومین جلسه بررسی و وظایف بین افراد و مسئولان هر گروه تفکیک شد. طبق اعلام قبلی، جلسات این کارگروه به صورت هفتگی ادامه خواهد یافت و اقدامات اجرا شده توسط هر بخش، در جلسه بعدی قرائت خواهد شد.

برنامه ریزی های گسترده و کامل در این کارگروه می تواند زمینه موفقیت تیم در قطر، با حمایت قاطعانه مدیران باشگاه از مربیان و بازیکنان تیم را فراهم کند و نگرانی هواداران را به حداقل برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دومین جلسه کارگروه فینال آسیایی پرسپولیس برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین جلسه کارگروه فینال آسیایی پرسپولیس برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید