رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی فوتسال حاضر شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تمرینات تیم فوتسال بزرگسالان در مرکز ملی فوتبال عصر امروز در حالی پیگیری شد که رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در این تمرین، دقایقی را با ملی پوشان به مصاحبه پرداخت.

رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی فوتسال حاضر شد

مهدی تاج در این تمرین مطرح کرد: خوشحالم در تمرین تیم پرنشاط و با انگیزه فوتسال حضور یافته ام. من هر بار در تمرین این تیم حاضر می شوم، این اراده و شور را می بینم و این موضوع باعث مباهات است.

رویس فدراسیون فوتبال اضافه کرد:جدا از این، حضور بازیکنان جوان در فهرست اخیر تیم ملی فوتسال یکی از اتفاقات مثبتی است که کادر فنی برای فردا و فرداهای فوتسال کشور رقم زده است. این موضوع نشان دهنده استراتژی سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال و همکاران محترمش برای معرفی چهره های تازه به فوتسال کشور است که به طور حتم جای تقدیر دارد.

تاج اظهار داشت: در این میان، حضور این جوانان جویای نام در کنار بازیکنان باتجربه و قدیمی تلفیقی ناب از استعدادهای فوتسال کشور را در قالب تیم ملی به همراه دارد. امیدوارم این مجموعه جوان و پرمایه بتواند در تداوم روزهای درخشان فوتسال کشور، نقش آفرین باشد.

در ادامه، ناظم الشریعه با تقدیر از حضور رییس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی فوتسال مطرح کرد: بسیار خوشحالم که نگاه حمایتی از جانب مسولان فدراسیون به فوتسال وجود دارد. علاقه رییس فدراسیون به تیم ملی فوتسال در ماه های اخیر کاملا نمایان بوده است. ما هم در کنار هم برای موفقیت تیم ملی فوتسال کوشش می کنیم و بی شک، با نگاه به فرداها سعی داریم از جوانان شایسته فوتسال کشور بهره ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی فوتسال حاضر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی فوتسال حاضر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید