سرمربی تیم ملی هاکی: به اندازه کافی توپ و چوب نداریم

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، سرمربی تیم ملی هاکی می گوید درادوهای تیم ملی از نظر امکانات و تجهیزات تمرینی ضعف هایی وجود دارد.

سرمربی تیم ملی هاکی: به اندازه کافی توپ و چوب نداریم

ابوالفضل یوسفی، سرمربی تیم ملی هاکی مردان ایران در گفت وگو با وبلاگ سلامتی و تناسب اندام در خصوص شرایط آمادگی تیم ملی قبل از اعزام به جام ملت های هاکی داخل سالن آسیا که تیرماه برگزار می گردد، گفت: از ابتدای سال پنج مرحله اردو در نظر گرفتیم که دو مرحله از آن را پشت سر گذاشتیم و در مدت باقی مانده هم دو مرحله دیگر را برگزار می کنیم. ابتدا 35 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت کردیم و پس از غربالگری کارمان را با 20 بازیکن باقی مانده ادامه دادیم.

او اضافه نمود: شرایطمان خوب است و در دو اردوی باقی مانده سعی می کنیم بیشتر روی بازبینی فیلم و نقاط ضعف و قوت حریفانمان کار کنیم. همچنین تاکتیک های دفاعی و حمله را بهتر پیش ببریم تا برای هشتمین بار قهرمان این مسابقات شویم.

یوسفی به کمبود چوب و توپ در اردوی تیم ملی اشاره نمود و گفت: در زمینه تجهیزات و امکانات ضعف داریم. یکی از مسائل سخت افزاری مان این است که لباس دروازه بانی، چوب و توپ با دلار وارد می گردد و در نتیجه تأمین آنها سخت است. به همین دلیل بازیکنانمان در این زمینه مشکل دارند به گونه ای که الان در تمرینات به اندازه کافی چوب و توپ نداریم.

او در خصوص هاکی چمنی یاران که شرایط مناسبی ندارد اظهار کرد: در هاکی چمنی از نظر مربی و بازیکن پتانسیل خوبی داریم چون در مسابقات جام جهانی با تیم های بزرگی مثل استرالیا و آلمان مسابقه دادیم و حتی در مسابقات سالنی آنها را بردیم، همین بازیکنان در مسابقات چمنی هم حاضر می شوند ولی مشکل ما این بود که سهمیه مسابقات آسیایی اینچئون و جاکارتا را گرفتیم اما اعزام نشدیم، اگر انجام می شد، نتیجه خوبی می گرفتیم. علاوه بر این در لیگ جهانی هم عنوان دوم را به دست آوردیم. البته در ایران چمن مناسب برای هاکی نداریم ضمن اینکه اعزام هایمان هم انجام نمی گردد. مطمئن باشد در صورت اعزام در مدت دو سال به جمع 6 تیم برتر آسیا راه پیدا می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی هاکی: به اندازه کافی توپ و چوب نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی هاکی: به اندازه کافی توپ و چوب نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید