عالیشاه: درد دارم اما بازی می کنم

با اینکه درد دارم، با همین وضعیت کار را ادامه می دهم. طرفداران مطمئن باشند هر طور شده بازی می کنم و خودم را به این بازی می رسانم.

عالیشاه: درد دارم اما بازی می کنم

به گزارش خبرنگاران ، خیلی وقت است امید عالیشاه به تمرینات گروهی برگشته اما بخاطر درد زانویش شاید بازی برگشت با السد را از دست بدهد. هر چند خودش می گوید به هر قیمتی به میدان خواهد رفت: درد دارم اما وضعیتم بد نیست. متأسفانه شرایطم به گونه ای است که این درد در پایم ماندگار شده و الان با درد تمرین می کنم اما شرایط تیم، خاص است و در وضعیت حساسی قرار داریم. بازی با السد بسیار خیلی مهم است و کوشش می کنم خودم را به آن برسانم. با اینکه درد دارم، با همین وضعیت کار را ادامه می دهم. طرفداران مطمئن باشند هر طور شده بازی می کنم و خودم را به این بازی می رسانم.

اما آیا پرسپولیس را می توانیم در فینال ببینیم؟ عالیشاه امیدوارانه پاسخ می دهد: این بازی با همه بازی ها فرق دارد و امیدواریم با حمایت طرفداران بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و با پیروزی در این بازی به فینال برسیم. فعلا یک نیمه را از السد برده ایم اما نیمه دوم خیلی سخت تر است اما طرفداران با حضورشان آن را برای ما آسان خواهند کرد. کسی نباید از حالا کار را تمام شده بداند چرا که کار واقعاً سخت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنیم. ما در این سه، چهار سال اخیر زحمت زیادی کشیدیم و امیدوارم نتیجه بگیریم.

در ادامه، امید عالیشاه به پیروزی پرسپولیس در دوحه اشاره می نماید: آن بازی را مدیریت کردیم که نتیجه گرفتیم اما می دانیم السد چقدر خوب پاس کاری می نماید. آنها بررسی خوبی روی ما دارند و برای هر دقیقه بازی برنامه خواهند داشت. السد باتجربه است و بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود اما ما نشان داده ایم که از پس کارهای بزرگ برمی آییم.

2 – 270

منبع: ایران ورزشی

به "عالیشاه: درد دارم اما بازی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالیشاه: درد دارم اما بازی می کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید