مذاکرات دو باشگاه برای یک انتقال، نیمار به دنبال خانه در بارسا

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، انتظار می رود نیمار این هفته به پاریس بازگردد. تیم فوتبال پاری سن ژرمن به او اعلام نموده انتظار دارد در کنار باقی هم تیمی هایش در تور پیش فصل حضور پیدا نموده و تمرینات با توخل را از سر گیرد.

مذاکرات دو باشگاه برای یک انتقال، نیمار به دنبال خانه در بارسا

البته که به بازیکنانی که در کوپا آمریکا حضور داشتند اجازه داده شده کمی بیشتر استراحت نمایند. اما بر اساس گزارش لوپاریزین نیمار زودتر از انتظار بازخواهد گشت. دلیلش این است که او به دنبال درگیری با تیم فرانسوی نیست و می خواهد همه مسائل محبت آمیز حل شده و اجازه خروج او از تیم صادر گردد.

نکته اما اینجاست پیش از بازگشت به پاریس در بین راه در مکانی توقفی خواهد داشت، در بارسلونا. بنا به گزارش لا پورتریا، نیمار این هفته به بارسا سفر خواهد نمود تا اهدافی را دنبال کند، یکی سرعت بخشیدن به پروسه انتقالش به بارسا و دیگری پیدا کردن خانه ای جدید در این شهر برای سکونت در زمان حضور در تیم بارسا.

گفته می گردد مدیر برنامه های این بازیکن امیدوار است انتقال او به بارسلونا در همین هفته اتفاق بیفتد و اعلام نموده بین دو تیم و با مذاکراتی که انجام شده قدم رو به جلوی بلندی برداشته و شده و عملی شدن این انتقال نزدیک است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مذاکرات دو باشگاه برای یک انتقال، نیمار به دنبال خانه در بارسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات دو باشگاه برای یک انتقال، نیمار به دنبال خانه در بارسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید