منشا بازیکن هفته، استقلال تیم هفته

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، هفته بیستم لیگ برتربه دلیل نظم دربرگزاری فرصت مناسبی برای انتخاب بهترین ها بود. دراین هفته بازهم شاهد فروغ استقلال بودیم در حالی که پرسپولیس و تراکتورهم مدعی تر ازهمیشه نشان دادند.

منشا بازیکن هفته، استقلال تیم هفته

حاشیه امنیت صدر در حد صفر

تیم ها درصدرجدول حاشیه امنیت ندارند. یک هفته سپاهان، یک هفته پرسپولیس، یک هفته پدیده و درروزهای آینده هم احتمالا باید منتظرحضورتیم های تراکتورواستقلال درصدرجدول باشیم. 5ضلع قهرمانی لیگ پرانگیزه ترازهفته های آغازین لیگ درپی قهرمانی هستند و شاید این فشردگی تا هفته خاتمهی ادامه داشته باشد و قهرمان لیگ درروز آخرتعیین شود. آنچه تا کنون دیدم به وضوح نشان می دهد که حاشیه امنیت درصدرجدول درحد صفراست و تا خاتمه لیگ باید منتظرحرکت الاکلنگی تیم ها دراین نقطه ازجدول باشیم. البته درانتهای جدول وضعیت کاملا متفاوت است. سپیدرود راهش را به سمت لیگ یک کج نموده و هفته ها است دیگرشانسی برای ماندن ندارد و استقلال خوزستان هم دیگربعید است با این شیوه فوتبال شانسی برای ماندن درلیگ برترداشته باشد. به نظرمی رسد برخلاف صدرجدول، تیم های سقوط نماینده زودترازهمواره تعیین شوند و درانتهای جدول هیچ جذابیتی وجود نداشته باشد.

بازیکن هفته: منشا (استقلال)

بعدازهفته های طلایی که پاتوسی سپری کرد، این گادوین منشاء بود که درترکیب استقلال درخشید. منشاء که تا قبل ازبازی با فولاد نمایش مطلوبی درترکیب استقلال نداشت دربازی با فولاد خوزستان یک گل استثنایی و به یادماندنی به ثمررساند و زمینه سازگلزنی پاتوسی هم شد. منشاء درهفته بیستم فروغ چشمگیری داشت و نشان داد اگرروی فرم بدنی مطلوب باشد می تواند گره ازکاراستقلال بازکند. منشاء به انتخاب اول شفردرخط آتش آبی ها بدل شده و نمایش امیدوارنماینده ای دارد.

تیم هفته: استقلال

تیمی که دراهوازفولاد را با 3گل شکست می دهد و به تهران بازمی شود بدون شک شایسته قرارگرفتن دراین قاب است. استقلال درهفته های ماقبل بیستم هم تیم هماهنگی بود و بسیارتحسین برانگیزظاهرشد، با این حال برداخیردراهواز به استقلال اعتبارتازه ای بخشید تا عملا درلیگ بیستم بتواند به عنوان یک مدعی قد علم کند. استقلال اگربه همین منوال ادامه دهد شانس بالایی برای رسیدن به قهرمانی خواهد داشت هرچند که تراکتور،پرسپولیس وسپاهان نیزعمیقا شایسته جلوه می نمایند.

مربی هفته: لیکنز(تراکتورسازی)

مهم ترین بازی هفته را تراکتورسازی تبریز برد تا عملکرد جرج لیکنزبلژیکی بیش ازهمه همواره به چشم آید. لیکنزدرتمام دقایق بازی با تراکتورسازی درکنارخط تیمش را به خوبی راهنمایی کرد و سهم و نقش انکارناپذیری درپیروزی تیمش داشت. این برد درروزی که اشکان دژاگه نیز درترکیب سرخ های تبریزی نبود اعتبارویژه تری به مربی مشهود تراکتوری ها بخشید. تراکتوررا باید جدی گرفت. جدی ترازهمواره. آن ها شاید فاتح نهایی این جام باشند.

ناکام هفته: قلعه نویی

امیرقلعه نویی با سپاهان نباخت، نباخت تا این که درنقطه ای حساس ودیداری کاملا استراتژیک که یک امتیازش هم می توانست درقهرمانی این تیم مهم باشد، مقابل تراکتورشکست خورد. قلعه نویی با شکست مقابل تراکتورسازی ناکام ترین چهره هفته لقب گرفت و درحالی که انتظارمی رفت با تیمش ازپس این بازی بزرگ هم برآید با شکست تبریزرا به سمت اصفهان ترک کرد. این شکست شاید درروحیه عمومی تیم سپاهان هم عمیقا تاثیرگذارباشد.

تیم منتخب هفته بیستم لیگ برتر(2-4-4)

دروازه بان: رحمان احمدی

مدافعان میانی: محمدطیبی(تراکتورسازی)شجاع خلیل زاده(پرسپولیس)

مدافعان کناری: وریا غفوری(استقلال)، میلادخدایی(نفت مسجدسلیمان)

هافبک ها:مهدی مهدی پور(تراکتورسازی)، رامین داودی(استقلال خوزستان)، آیانداپاتوسی(استقلال)، مهدی ترابی(پرسپولیس)

مهاجمان: گادوین منشاء(استقلال)، سوگیتا(تراکتورسازی)

2

منبع: ایران ورزشی

به "منشا بازیکن هفته، استقلال تیم هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشا بازیکن هفته، استقلال تیم هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید