نظری در گفت وگو با خبرنگاران: نمایشگاه الکامپ باید به شهر آفتاب منتقل گردد

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه الکامپ نمایشگاهی پرمخاطب است گفت: این نمایشگاه باید به شهر آفتاب منتقل گردد چون سبب ترافیک بیشتر در شهر می گردد.

نظری در گفت وگو با خبرنگاران: نمایشگاه الکامپ باید به شهر آفتاب منتقل گردد

حجت نظری عضو شورای شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار ، با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در نمایشگاه بین المللی تهران در تیر ماه امسال گفت: الکامپ یکی از نمایشگاه های پرمخاطب است که اینگونه نمایشگاه ها باید به شهر آفتاب منتقل گردد تا از ایجاد ترافیک مضاعف در سطح شهر پرهیز گردد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب در داخل شهر تهران گفت: امیدواریم که تمام زیرمجموعه های دولت این تعامل را با ما داشته باشند تا بتوانند این نمایشگاه ها را بر اساس موضوعی که در کمیسیون زیربنایی دولت مصوب شده آنالیز نمایند و در نهایت در مدت کوتاهی به شهر آفتاب منتقل گردد تا دیگر در داخل شهر شاهد برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب نباشیم.

وی با تأکید بر اینکه این اتفاق به بهبود وضعیت ترافیکی شهر یاری می نماید، اظهار کرد: کوشش بر این است که امکانات را به طور کامل به شهر آفتاب برسانیم.

نظری با تأکید بر اینکه در حال حاضر امکانات حمل و نقل ریلی وجود دارد و کوشش می کنیم که در سال 98 مشکلاتمان را به حداقل برسانیم اظهار داشت: برای جلوگیری از برگزاری الکامپ در داخل شهر پیگیر موضوع هستیم تا به وسیله هیأت دولت موضوع به خاتمه برسد.

وی اظهار داشت: در شرایط کنونی بحث در کمیسیون امور زیربنایی دولت به خاتمه رسیده و در انتظار معین تکلیف در هیأت دولت هستیم.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نظری در گفت وگو با خبرنگاران: نمایشگاه الکامپ باید به شهر آفتاب منتقل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری در گفت وگو با خبرنگاران: نمایشگاه الکامپ باید به شهر آفتاب منتقل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید