کارگردان Dragon Age به یوبی سافت ملحق شد

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، مایک لیدلاو (Mike Laidlaw)، یکی از سازندگان کلیدی مجموعه Dragon Age، به شعبه کبک یوبی سافت پیوست. لیدلاو این خبر را چند روز پیش در صفحه لینکدین خود خاطرنشان کرد و گفت که در حال حاضر به عنوان کارگردان روی یک پروژه معرفی نشده کار می نماید.

کارگردان Dragon Age به یوبی سافت ملحق شد

لیدلاو در ماه اکتبر سال جاری پس از چهارده از استودیو بایوور جدا شد؛ او پیش تر به عنوان نویسنده ارشد روی Jade Empire و به عنوان طراح روی Mass Effect کار نموده بود. با این حال خیلی ها مایک را به عنوان مغز متفکر سری Dragon Age می شناسند؛ اون در مقام طراح ارشد و کارگردان پروژه روی سه شماره اول Dragon Age و بسته های الحاقی آن کار نموده بود.

پس از ترک بایوور، لیدلاو به عنوان مشاور فعالیت خود را ادامه داد و در ساخت بازی هایی مثل Waylanders با تیم سازنده همکاری می کرد. او در حال حاضر به صورت تمام وقت در یوبی سافت کبک مشغول به کار است.

لیدلاور در صفحه توییتر خود گفت: من همیشه می دانستم که اگر تیم و پروژه مناسبی را پیدا کنم، به ساخت بازی های بزرگ و AAA برمی گردم. در حال حاضر این اتفاق با یوبی سافت کبک به وقوع پیوسته و از اینکه می توانم بالاخره درباره این موضوع صحبت کنم، بسیار هیجان زده ام.

او در صفحه لینکدین خود اضافه کرد: در این چند ماهی که با این تیم همکاری نموده ام، واقعا از استعداد و شور و شوق افراد استودیو به وجد آمده ام. اگر بازی Assassins Creed Odyssey - که بخش عمده آن در شهر کبک ساخته شده بود - را تجربه نموده باشید، می دانید که با وجود این دو عامل چه کارهایی از پس این تیم برمی آید.

هنوز نمی دانیم که لیدلاو دقیقا روی چه چیزی کار می نماید، اما از آنجایی که یوبی سافت در این چند سال اخیر به بازی های نقش آفرینی علاقه خاصی پیدا نموده، جذب افرادی مثل مایک لیدلاو چندان تعجب برانگیز نیست. مشخصا این شرکت می خواهد با جذب چنین افرادی، بار نقش آفرینی آثار خود را بیش تر از قبل کند.

منبع: Gamesindustry.biz

منبع: دیجیکالا مگ

به "کارگردان Dragon Age به یوبی سافت ملحق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان Dragon Age به یوبی سافت ملحق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید