کوله پشتی ضدسرقت که ظرفیتش در چند ثانیه سه برابر می گردد

یک طراح انگلیسی به تازگی یک کوله پشتی ضدسرقت به نام ریوت بگ طراحی نموده که مانع از سرقت اقلام ذخیره شده در آن توسط سارقان می گردد.

کوله پشتی ضدسرقت که ظرفیتش در چند ثانیه سه برابر می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از نیواطلس، یک طراح انگلیسی به تازگی یک کوله پشتی ضدسرقت به نام ریوت بگ طراحی نموده که مانع از سرقت اقلام ذخیره شده در آن توسط سارقان می گردد.

جذابیت دیگر این کوله پشتی در آن است که در عرض چند ثانیه و با باز کردن چند زیپ می توان ظرفیت آن را سه برابر کرد.

این کوله پشتی با نام کامل RiutBag X35 55 سانیتمتر ارتفاع و 10 لیتر ظرفیت دارد و یک جیب 15.6 اینچی نیز برای قرار دادن لپ تاپ در درون آن جاسازی شده است.

علاوه بر این جیب های کوچک و بزرگ دیگری در این کوله پشتی برای قراردادن گذرنامه، گوشی هوشمند و غیره وجود دارد که با توجه به ضدسرقت بودن این کوله پشتی دسترسی به محتوای آنها غیرممکن است. زیپ دسترسی به این جیب ها در پشت کوله پشتی قرار گرفته است و کاملا از دید افراد نهان است.

طراحی فکر شده این کوله پشتی می تواند ظرفیت آن را با باز کردن چند زیپ داخلی به 35 لیتر افزایش دهد. مقاوم بودن این کوله پشتی و همچنین ضدآب بودن آن را به گزینه ای مناسب برای سفرهای طولانی مبدل می نماید. شستن این کوله پشتی در ماشین لباس شویی نیز ممکن است.قرار است فراوری انبوه این کوله پشتی به زودی اغاز گردد و قیمت آن نیز در حدود صد دلار اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کوله پشتی ضدسرقت که ظرفیتش در چند ثانیه سه برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوله پشتی ضدسرقت که ظرفیتش در چند ثانیه سه برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید