گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شایان مصلح: شرایط برای قهرمانی آسیا سخت است اما کوشش خود را می کنیم، درد دارم و با مُسکن سر می کنم

شایان مصلح، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کارمان برای قهرمانی در آسیا سخت است، اما تمام کوشش خود را می کنیم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شایان مصلح: شرایط برای قهرمانی آسیا سخت است اما کوشش خود را می کنیم، درد دارم و با مُسکن سر می کنم

شایان مصلح در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرنگاران به امارات، در مورد حضورش در میادین بعد از مدت ها دوری گفت: بعد از تقریباً یک ماه و نیم در 10 دقیقه سرانجامی به زمین آمدم و خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. البته درد داشتم، ولی به حضورم در زمین احتیاج بود. ان شاءالله این درد نیز به طور کامل از بین می رود.

وی در پاسخ به این پرسش که از انجام عمل جراحی صرفنظر نموده است، گفت: فعلاً هیچ چیز معلوم نیست. شرایط من به گونه ای است که همین حالا نیز می توانم عمل جراحی انجام بدهم، اما قصد دارم تا سرانجام فصل با مُسکن سر کنم. امیدوارم بکشم و این درد اجازه بدهد کار کنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه سرخپوشان سال جاری می توانند قهرمان آسیا شوند، خاطر نشان کرد: کارمان سخت است و هنوز در گروه صدرنشین نیستیم. با اینکه شرایط سخت است، اما تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شایان مصلح: شرایط برای قهرمانی آسیا سخت است اما کوشش خود را می کنیم، درد دارم و با مُسکن سر می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شایان مصلح: شرایط برای قهرمانی آسیا سخت است اما کوشش خود را می کنیم، درد دارم و با مُسکن سر می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید