گوشی هوشمند لنوو Z6پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد؟

گزارش ها حکایت از آن دارند که احتمالا نسل بعدی گوشی هوشمند لنووZ6 پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد. این موضوع را می توان آخرین غافلگیری شرکت لنوو در مورد گوشی هوشمند و جدید این شرکت دانست.

گوشی هوشمند لنوو Z6پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طی هفته های اخیر اطلاعات متعددی در خصوص آخرین پرچمدار لنوو مطرح شده است و اکنون خبرها حکایت از عرضه این گوشی با سیستم شارژ سریع دارند.

دیگر اطلاعاتی که در خصوص این گوشی هوشمند در دسترس است شامل پردازنده اسنپدراگون 855، چهار دوربین همزمان و 12 گیگابایت رم است. افزون بر این ها گوشی مذکور را می توان یکی از نخستین گوشی هایی دانست که سیستم خنک کننده مایع دارند.

البته هنوز تعیین نشده گوشی هوشمند و جدید لنوو با شارژ سریع مدل لنوو Z6 non-Pro است یا یک نسخه جدید ازZ6 پرو . البته گزینه دوم محتمل تر است چرا که این گوشی، یک مدل بالاتر از مدل پایهL78 است.

با همه این ها چیزی که تعیین است، این است که یکی از گوشی های هوشمند و جدید لنوو با شارژ سریع 18W همراه است؛ ما می دانیم که Z6 با یک شارژر سریع 27W همراه است و برای مدل 5G نیز شرایط یکسان است. بنابراین دستگاه مذکور به احتمال زیاد یک نسخه متوسط است.

منبع: انتخاب

به "گوشی هوشمند لنوو Z6پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی هوشمند لنوو Z6پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید