یک دمو برای Anthem عرضه خواهد شد، ولی نه رایگان

به گزارش وبلاگ سلامتی و تناسب اندام، الکترونیک آرتز خبر داده است که حدود یک ماه زودتر از عرضه بازی Anthem یک نسخه دمو از آن عرضه خواهد نمود. نکته مهم این جاست که این دمو فقط در دسترس کسانی قرار خواهد گرفت که یا بازی را پیش خرید نموده اند، یا عضو سرویس اشتراکی Origin Access و EA Access شرکت الکترونیک آرتز هستند.

یک دمو برای Anthem عرضه خواهد شد، ولی نه رایگان قرار است Anthem در روز 3 اسفند روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه گردد

استودیوی بازی سازی بایوویر سفت و سخت مشغول کار روی بازی Anthem است و حتی تاریخ دقیق عرضه بازی را می دانیم، ولی هنوز آن طور که باید از بازی چیزی ندیده ایم. به غیر از رونمایی سال گذشته این بازی، و تریلر گیم پلی آن که در نمایشگاه E3 2018 نشان مان داده گردیده، الکترونیک آرتز حرف زیادی از ساختار بازی نزده است. عرضه یک دمو قابل بازی از Anthem می تواند تصور خوبی از بازی به ما بدهد، ولی متاسفانه الکترونیک آرتز امکان تجربه این دمو را فقط برای کسانی فراهم می نماید که بازی را خریده اند یا اساسا احتمال خرید توسط آن ها وجود دارد.

با توجه به اینکه بازی Anthem کاملا آنلاین و چند نفره است، بهتر است الکترونیک آرتز یک بتا بزرگ برای بازی برگزار کند تا بازخورد بازی کننده ها نسبت به بازی را دریافت کند، ولی خبری از نسخه بتا بازی نیست و Anthem بدون هیچ نسخه آزمایشی عرضه خواهد شد.

بازی Anthem یک اکشن سوم شخص چند نفره است که عناصر نقش آفرینی زیادی را هم در خودش جای داده. قرار است Anthem در روز 22 فوریه سال 2019 میلادی (3 اسفند) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه گردد. نسخه دمو بازی در روز 1 فوریه در دسترس افراد قرار خواهد گرفت.

الکترونیک آرتز هم چنین یک تریلر داستانی از بازی Anthem منتشر نموده است که می توانید آن را در ادامه ببنید.

منبع: یوروگیمر

منبع: دیجیکالا مگ

به "یک دمو برای Anthem عرضه خواهد شد، ولی نه رایگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک دمو برای Anthem عرضه خواهد شد، ولی نه رایگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید