اخبار اقتصادی

رد جدیدترین پیشنهاد بارسلونا برای نیمار توسط پاری سن ژرمن

باشگاه پاری سن ژرمن جدیدترین پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ را رد کرد.

14 مهر 1398

سایه خطر بر سر بازار قزوین

آرشین برزگر- قزوین ـ خبرنگار :مجموعه بازار قزوین با معماری جذاب و کهن خود یکی از مکان های دیدنی شهر قزوین است. سابقه بازار در قزوین به هزار سال می رسد.

13 مهر 1398

مرد بدون جریمه بدون تصادف پایتخت را بشناسید!

چند ساعتی با راننده ای که درتهران شلوغ با همه وجودش به قوانین هدایت و رانندگی احترام می گذارد.

3 مهر 1398

تامین 70 درصد پنبه داخل به وسیله واردات!

با وجود اینکه فراوری طلای سفید از سابقه دیرینه ای در ایران برخوردار است، اما عوامل متعددی نظیر واردات چمدانی پوشاک موجب شد تا فراوری این محصول در ورطه نابودی قرار گیرد.

25 شهریور 1398

معرفی متخلفان حسابرسی سال 93 شهرداری تهران به قوه قضائیه

خبرنگاران آنلاین:عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از معرفی افرادی که تخلف آنها در حسابرسی سال 93، احضا شده به قوه قضائیه اطلاع داد.

16 شهریور 1398

شهر باستانی تایر در لبنان امروزی با تاریخی چند هزار ساله

شهر باستانی تایر | Tyreشهر باستانی تایر یک بندر فنیقی بوده است که در افسانه ها به عنوان محل تولد اروپا و جایی که نام اروپا نامگذاری شده شناخته می گردد. در اسطوره ها گفته می گردد که این همان محلی است که دایدو کاردیج (Dido of Carthage) عاشق قهرمان تروی شده است. شهر...

14 شهریور 1398

آژانس های هواپیمایی بیشترین ضربه را از آزادسازی بلیت خورده اند

رئیس انجمن آژانس های هواپیمایی خوزستان ضمن انتقاد از بالا بودن نرخ بلیت هواپیما گفت: در شرایطی که بیش از 90 درصد از اقتصاد کشور دولتی است، باید نرخ گذاری بلیت پروازها از سوی بخش دولتی و سازمان هواپیمایی کشور انجام بگیرد و اینکه قیمت ها بدون هیچ متر و معیاری...

10 شهریور 1398

زوار: قهرمانی در آسیا برایم طلسم شده بود، انتخاب بهترین ها از نقاط تاریک مسابقات بود

سرمربی تیم تکواندو نوجوانان گفت: پس از 8 دوره حضور در مسابقات آسیایی، قهرمانی این مسابقات برایم طلسم شده بود.

6 شهریور 1398

جلالی: فکر نمی کنم لیگ با 16 تیم تمام گردد

اساسنامه اجازه نمی دهد حتی دایی رییس فدراسیون گردد نگران از بین رفتن ساختار پرسپولیس هستم باز هم می گویم قلعه نویی از مورینیو بهتر است در یک اتاق 3 در 4 می خواهند مربی آموزش دهیم! ورود زنان به استادیوم قطعا حل می گردد هر سال 5 میلیون دلار هزینه مربیان...

1 شهریور 1398

دویچه وله: اینستکس برای ایران مانند باروت خیس است

شبکه دویچه وله در گزارشی نوشت، سازوکار فعلی اینستکس کارایی چندانی ندارد و اگر بخواهد بر اقتصاد ایران تأثیرگذار باشد نیازمند حمایت روسیه و چین و تزریق میلیاردها یورو به این سازوکار است.

26 مرداد 1398

استخراج بیت کوین از جیب مازندرانی ها

اشکان دنیا آرای-ساری-خبرنگار: مصرف بالای برق آن هم در فصل گرم سال معمولا باعث قطعی یا افت فشار می گردد.

24 مرداد 1398

وعده واگذاری سرخابی ها پا برجاست

سلطانی فر گفت: واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال 98 عمل به قانون و چابک سازی و منطقی سازی دولت در بخش فوتبال و صرفه جویی در منابع عمومی است.

19 مرداد 1398

ورود دارو توسط پزشکان برای مطب مجاز نیست

گمرک ایران در ابلاغیه ای چگونگی ورود دارو توسط مسافر برای درمان را تشریح و خاطرنشان کرد که ورود اقلام دارویی توسط پزشکان برای مطب مجاز نیست.

17 مرداد 1398

بازار پت سال جاری آرام می گیرد؟

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کمیته ویژه برای مشخص سهمیه واحدهای مصرف کننده Pet اطلاع داد و گفت که با برقراری ارتباط الکترونیکی بین سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، پتروشیمی، بورس کالا و حمل و نقل و انبارها مسائل مربوط به تامین مواد...

15 مرداد 1398

بودیمیر به دنبال شکایت از پرسپولیس به فیفا

مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس قصد شکایت به فیفا را دارد.

13 مرداد 1398

انتقاد یک استاد از مطالعات کشورشناسی در ایران

یک استاد دانشگاه می گوید، در ایران در مطالعات کشورشناسی به مسائل روز و اعداد و ارقام روز و نظریه ها نگاه می گردد؛ در حالی که اصل کار بر اساس علل و روندها است.

11 مرداد 1398

هوش مصنوعی باعث اشتغالزایی خواهد شد!

ایسنا: آنالیز های جدید در خصوص هوش مصنوعی نشان می دهند که گسترش این فناوری، برای آینده شغلی انسان، خطری در پی نخواهد داشت.

11 مرداد 1398

انتها افتضاح دلدادگان؛ سرانجام بد یک افسانه!

روزنامه خراسان: در حالی که منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان، قبل از قسمت انتهای قول یک غافلگیری در قسمت آخر سریال را داده بود و همه مخاطبان منتظر بودند ببینند سرنوشت شخصیت های سریال دلدادگان به کجا می رسد، این سریال در نهایت بعد از سه فصل با انتها...

10 مرداد 1398

خودروسازان باز هم مجوز پیش فروش گرفتند

علی ابراهیمی:کمیته خودرو در مصوبه ای مجوز پیش فروش محصولات خودروسازانی را صادر کرد که به دلیل کاهش تیراژ فراوری و عرضه 700 هزار دستگاه تعهد معوق برای تحویل خودروهای پیش فروش شده قبلی به مشتریان را دارند.

9 مرداد 1398

اکو در راه اردبیل

عبدالرحمن ولایتی- مشاور و مسئول روابط بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:استان اردبیل در روزهای پیش رو میزبان یکی از مهم ترین ارکان همگرایی کشورهای غرب و آسیای میانه یا همان سازمان همکاری های مالی (ECO) خواهد بود.

8 مرداد 1398
تعداد: (67)