اخبار اقتصادی

خبرنگاران تعاونی های منابع طبیعی و روستایی نیازمند حمایت اقتصادی دولت هستند

کرج - خبرنگاران - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: تعاونی های منابع طبیعی و روستایی برای فعالیت بیشتر و بهتر نیازمند حمایت دولت هستند.

12 مرداد 1399

زنوزی: دنبال این نیستیم که چه تیمی قهرمان شود، سازمان بازنشستگی از میدان فاطمی به خیابان سئول نقل مکان کرده!

مالک باشگاه تراکتور گفت: ما فقط خواهان این هستیم که پروتکل های فیفا رعایت شود، در این صورت ما حرف دیگری نداریم و در خدمت تان هستیم.

11 مرداد 1399

حاشیه های یک افتتاح آنلاین، تصاویر عجیب در ویدئو کنفرانس رئیس جمهور، هدیه تازه وزارت ارتباطات به کاربران

به گزارش خبرنگاران، این مراسم امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید و البته حسن روحانی، رییس جمهوری که سر وقت روبروی دوربین نشسته بود، 45 دقیقه تمام معطل ماند تا دوربین و صدا تست گردد و خبرنگاران برای حضور در اتاق ابری کنفرانس آماده شوند.

8 مرداد 1399

خبرنگاران تحریم نیروی انتظامی نشان از درماندگی آمریکای سلطه گر است

زنجان - خبرنگاران - فرماندهی انتظامی استان زنجان با صدور بیانیه ای اقدام اخیر آمریکای جنایتکار در تحریم نیروی انتظامی، فرمانده انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس را محکوم کرده و گفته است: تحریم نیروی انتظامی نشان از درماندگی آمریکای سلطه...

7 مرداد 1399

کشته شدن هماهنگ کننده کل داعش در حمله هوایی عراق

یک منبع امنیتی عراقی از کشته شدن هماهنگ کننده کل گروه تروریستی داعش در حمله ای هوایی در عراق اطلاع داد.

5 مرداد 1399

شرح مهم نوبخت درباره پرداخت حقوق و یارانه

با وجود پیش بینی هایی درباره عدم تحقق منابع بودجه در امسال، تازه ترین اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه از ایجاد اطمینان نسبت به پرداخت به موقع حقوق و یارانه حکایت دارد.

2 مرداد 1399

ارسال 3 محموله پارچه مخصوص تولید ماسک از روسیه به ایران

سفارت روسیه در تهران، از ارسال سه محموله 3.5 تنی پارچه های مخصوص تولید ماسک پزشکی، در راستای ارائه کمک های انسان محبت آمیز به ایران و تحویل آنها به مقامات جمهوری اسلامی خبر داد.

31 تیر 1399

نقش بسیار مؤثر انجمن های علمی در فراوری علم، بی خبری انجمن های علمی از فعالیت های پژوهشی دیگر مراکز دانشگاهی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: وزارت علوم به انجمن های علمی دانشجویی مراکز دانشگاهی غیر دولتی نگاه ویژه کند.

18 تیر 1399

رشد فروش هوآوی در اولین فصل مالی بعد از شیوع ویروس کرونا

براساس گزارش موسسه Counterpoint علی رغم کاهش 22 درصدی فروش گوشی های تولید چین، هوآوی رشد فروش 6درصدی را تجربه کرده است.

17 تیر 1399

خطری بزرگتر از خشکسالی و ساخت وسازهای غیرمجاز در کمین پاسارگاد

متاسفانه پاسارگاد در پسِ نام تاریخی و جهانی خود گم شده است و برخلاف شهرت جهانی، منطقه ای کم برخوردار از نگاه توسعه پایدار و زیرساخت های مناسب در حوزه جذب توریست کم شتاب به شمار می آید، ضرب آهنگ حضور و خروج توریست به پاسارگاد بسیار بالا و پر شتاب و کمتر...

11 تیر 1399

پزشکان برای اعلام خبر مرگ نخست وزیر انگلیس آماده شده بودند

بوریس جانسون نخست وزیر 55 ساله انگلیس پس از بهبودی از بیماری کووید -19 فاش کرد که پزشکان بیمارستانی که در هنگام بیماری در آن بستری بود، خود را برای اعلام خبر مرگ وی آماده می کردند.

11 تیر 1399

برنامه ریزی برای اتمام سریع پروژه های بالای 80 درصد پیشرفت

رئیس جمهوری با اشاره با ضرورت از سرگیری تبادلات مرزی و حمل و نقل کالا با کشورهای همسایه با هدف تقویت همکاری های مالی و تجاری، بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم از سوی وزارت راه و شهرسازی برای انجام هر چه سریع تر این کار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تاکید...

7 تیر 1399

دلیل ترس آمریکا از افزایش جمعیت جوان دنیا خصوصا کشور های درحال توسعه چیست؟

سند NSSM200 در سال 1989 از رده بندی محرمانه خارج می گردد؛ تهیه نمایندگان این سند تاثیر افزایش جمعیت دنیا بر منافع آمریکا را تایید می نمایند.

6 تیر 1399

317مبتلاو 20 فوتی کرونا در تاکسیرانی تهران

محمد علیخانی در نشست خبری امروز (سه شنبه) که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید در تشریح آن چه که در جهت مقابله با شیوع کرونا ویروس در سطح حمل و نقل عمومی شهر تهران از زمان شروع شیوع این بیماری رخ داده است، گفت: با شروع سال جدید و طرح بحث شیوع کرونا ویروس،...

2 تیر 1399

شروع به کار فعالیت های تجاری در بعضی ایالات آمریکا

فعالیت های تجاری در چند ایالت آمریکا با برداشته شدن بخشی از محدودیت های اعمال شده در واکنش به شیوع کروناویروس در حال از سر گرفته شدن است و به همین دلیل شرکت بوئینگ و دست کم یک شرکت آمریکایی دیگر فراوری تجهیزات سنگین، از روز دوشنبه فراوری خود را از سر گرفتند....

2 تیر 1399

موسوی: مناطق آزاد از اهداف تاسیسی خود فاصله گرفته، مناطق آزاد تبدیل به بارانداز فساد شده اند

منتخب مردم تهران در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نوشت: در عجبم بعضی نمایندگان مجلس دهم با چه منطقی در این روز های پایانی برای افزایش تعداد مناطق آزاد و ویژه مالی کوشش میکنند؟

1 تیر 1399

دغدغه های اقتصادی کمیته المپیک برای 10 ورزشکار بورسیه IOC

خبرنگاران - گروه ورزش: بورسیه شدن ورزشکاران المپیکیِ کشورهای مختلف طرحی است که کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای هر یک از ادوار بازی های المپیک اجرا می نماید تا ورزشکاران بورسیه شده را تحت حمایت اقتصادی قرار دهد.

30 خرداد 1399

صد سال غزل و آواز دستگاهی منتشر شد

صد سال غزل و آواز دستگاهی نوشته بهرام جمالی توسط نشر بایا منتشر شد.

29 خرداد 1399

رسول پناه: مدیران قبلی به بشار دروغ گفتند، تمرکز ترابی و شجاع روی پرسپولیس است

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در خصوص شرایط این باشگاه و شرایط بازیکنان صحبت کرد.

25 خرداد 1399

کسی جرات خرید استقلال و پرسپولیس را ندارد

پرویز مظلومی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید و راه حل او برای پیروزیت گفت: سعادتمند را به خوبی می شناسم، یکی از مدیران باتجربه و پیروزی است که در فوتبال و استقلال حضور داشته، از تجربه بالایی برخوردار است اما متأسفانه...

23 خرداد 1399
تعداد: (161)