موبایل، تبلت و گجت ها

مرد بدون جریمه بدون تصادف پایتخت را بشناسید!

چند ساعتی با راننده ای که درتهران شلوغ با همه وجودش به قوانین هدایت و رانندگی احترام می گذارد.

3 مهر 1398

شماره سوم Monument Valley در حال ساخت است

قرار است که عضو جدیدی به مجموعه بازی های Monument Valley - یکی از شناخته شده و محبوب ترین مجموعه بازی های حوزه موبایل - اضافه شود. استودیوی Ustwo طی توئیتی آشکار ساخت که مشغول ساخت بازی Monument Valley 3 است.

11 شهریور 1398

اپل فروش دستگاه نظارت بر دیابت را شروع کرد

شرکت اپل فروش گجتی موسوم به وان دراپ (One Drop) را که میزان قند خون را به وسیله آیفون یا اپل واچ نظارت می نماید، در فروشگاه های خود شروع نموده است.

20 مرداد 1398

کوله پشتی ضدسرقت که ظرفیتش در چند ثانیه سه برابر می گردد

یک طراح انگلیسی به تازگی یک کوله پشتی ضدسرقت به نام ریوت بگ طراحی نموده که مانع از سرقت اقلام ذخیره شده در آن توسط سارقان می گردد.

12 مرداد 1398

چالش شرکت اپل با نامگذاری آیفون های جدید ، آیا زنجیره X حفظ می شود؟

موضوع چالش اپل با نام گذاری محصولات جدید و به خصوص آیفون ها از سال گذشته مطرح شد. درواقع بسیاری از افراد مخفف ها، حروف یونان و عددهای موجود در نام آیفون ها را انتخاب هایی ابتدایی و اشتباه ارزیابی می کنند.

7 مرداد 1398

گوشی هوشمند ویوو زد 5 ایکس معرفی گردید ، از تراشه کوالکام اسنپدراگون 710 تا دوربین سه گانه

شرکت ویوو خاتمه جدیدترین گوشی هوشمند خود را رونمایی کرد. این گوشی ویوو زد 5 ایکس نام دارد و به نظر می رسد یک مدعی قوی در بازار گوشی های چینی خواهد بود.

4 مرداد 1398

مشتریانی که گوشی تاشو سامسونگ را پیش خرید نموده اند پاداش می گیرند

پیش از این که گوشی تاشو سامسونگ به عنوان رویای این شرکت کره ای وارد بازار گردد با یک شکست جدی رو به رو و به سرعت متوقف شد. اما در چنین شرایطی تکلیف افرادی که این گوشی را سفارش داده اند چیست؟

31 تیر 1398

گوشی هوشمند لنوو Z6پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد؟

گزارش ها حکایت از آن دارند که احتمالا نسل بعدی گوشی هوشمند لنووZ6 پرو با ویژگی شارژ سریع رونمایی می گردد. این موضوع را می توان آخرین غافلگیری شرکت لنوو در مورد گوشی هوشمند و جدید این شرکت دانست.

27 تیر 1398

Ming-Chi Kuo اطلاعات جدیدی از آیفون 2019 منتشر کرد

در دنیای تکنولوژی نمی توان به هر شایعه ای اعتماد کرد اما بعضی شایعات را می توان با تقریب خوبی قبول کرد. امروز Ming-Chi Kuo که سابقه درخشانی در لو دادن اطلاعات درباره محصولات آینده اپل دارد، خبری درباره آیفون جدید منتشر نموده است. وی اولین کسی بود که سال گذشته...

25 خرداد 1398

مهلت ثبت نام در دکتری شعبه امارات دانشگاه پیام نور تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، ثبت نام نوبت ششم پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی مرکز بین الملل دانشگاه پیام نورشعبه امارات برای نیمسال سال اول تحصیلی 98-97تا 10 شهریورماه امسال تمدید شد.

19 مهر 1397